مدیریت شرکت تابان گستر پویا با تکیه بر توان بالای مدیران و بهره گیری از دانش فنی و تجربه سالیان گذشته نیرو های فنی خود گرد هم آمده اند

و با هدف نمایاندن توانایی های خود در زمینه های مختلف تولیدی گامی در جهت اثبات توانمندی متخصصین صنعتی برداشته است.

شرکت تابان گستر پویا در شهریور ماه سال 1380 تاسیس و فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات ماشینکاری پیشرفته cnc و تولید تجهیزات و یراق .آلات خطوط شبکه توزیع نیروی برق آغاز نمود.

این شرکت با بکارگیری امکانات فنی، مالی و تحقیقاتی گسترده و گردآوری نیرو های متخصص در سال های اخیر اقدام به گسترش فعالیت ها و توسعه فضاهای تولیدی نمود است.

 

هم اکنون این شرکت با همکاری نزدیک به 150 نفر از نیروهای متخصص و با تجربه و اجرای جدیدترین روش های ساخت و تولید و بکارگیری تمامی امکانات لازم در زمینی به مساحت 12000 متر مربع در شهرک صنعتی نصیرآباد تهران در حال ارایه طیف وسیعی از خدمات فنی و مهندسی و تولیدی بر اساس مشخصات فنی و مطابق با استاندارد ها می باشد.

خدمات X-Hold

عملیات حرارتی

عملیات حرارتی سختکاری مرسوم‌ترین روش افزایش استحکام و سختی فولادهاست، با انتخاب شرایط مناسب سختکاری

یراق آلات

شرکت تابان گستر پویا با هدف تامین و ساخت انواع تجهیزات و یراق آلات خطوط شبکه توزیع برق ، فعالیت خود را از سال 1380 آغاز کرد.

ابزار آلات صنعتی

واحد ابزارسازی شرکت تابان گستر پویا بزرگترین تولید کننده هلدرهای مـاشـینکاری بـصورت تـخـصصی و مهندسی شده در ایران برای اولین بار توانسته این صنعت را در کشور بومی سازی کند.

شیشه نشکن

کارخانه شیشه سکوریت ( نشکن ) شرکت تابان گستر پویا واقع در شهرک صنعتی نصیرآباد تهران در سال 1391 عملیات ساخت و راه اندازی آن آغاز گردید و با مجهز نمودن کارخانه به جدید ترین ابزاز های روز دنیا، مرغوب ترین شیشه ها را تولید میکند.